Ta strona używa plików Cookies. Proszę zapoznać się z celem ich używania i możliwościami zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Polityka prywatności

O firmie

Przedsiębiorstwo Geodezyjne GEOPRZEM to firma z 30 letnimi tradycjami w branży geodezyjnej, oferująca kompleksową obsługę geodezyjną inwestycji w budownictwie przemysłowym, kolejowym, drogowym.

Szeroki wachlarz usług geodezyjnych, kluczowych na każdym etapie procesu budowlanego świadczymy na terenie całego kraju.

Naszą firmę tworzą Inżynierowie, którzy do każdego zadania podchodzą z niezwykłą starannością i precyzją.

Zdobywane latami doświadczenie połączone z wiedzą techniczną i umiejętnościami pracy w zespole pozwala Nam sięgać po realizację najbardziej skomplikowanych inwestycji.

Tysiące zrealizowanych inwestycji zakończonych sukcesem umożliwiły zdobycie doświadczenia, które stanowi bezcenny kapitał spółki umożliwiający świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Firma to ludzie, którzy ją tworzą - wykwalifikowana kadra geodetów inżynierów, wchodzących w skład Zespołów Geodezyjnych o nienagannej organizacji pracy, którzy do każdego zadania podchodzą rzetelnie, z dbałością o dobro inwestycji i troską o zachowanie partnerskich relacji z Wykonawcami.

MISJA    Misją firmy Geoprzem jest innowacyjny zrównoważony rozwój w szeroko rozumianej branży geodezyjnej w Polsce.

CEL         Celem firmy Geoprzem jest ciągła poprawa jakości wykonywanych usług, obsługa klientów na najwyższym poziomie, bycie stabilnym partnerem w ciągle zmieniającej się rzeczywistości prawnej z zakresu geodezji, budownictwa, nieruchomości itp.

WIZJA    Naszą wizją jest dążenie do oferowania usług w jak największym stopniu dopasowanych do klienta, zarówno indywidulanego jak i dla dużych firm budowlanych.